| POWER | 1300 W |
| BOWL CAPACITY | 6.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| PRESET PROGRAMS | 16 |
| DELAY | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD2237/40 |
| TYPE: | COMBINED MULTICOOKER |
| POWER: | 1300 W |
| BOWL CAPACITY: | 6.00 L |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| PRESET PROGRAMS: | 16 |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DELAY: | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION: | Yes |
| STEAM COOKING: | Yes |
| PRESSURE COOKING: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.80 м |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.140 kg |
| EAN | 8710103987734 |










