| ХАРД ДИСК | 8 GB |
| HDMI | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | FIRE OS |
| Марка | AMAZON |
| МОДЕЛ: | FIRE TV STICK LITE |
| 3D ТЕХНОЛОГИЯ: | Не |
| ХАРД ДИСК: | 8 GB |
| ПРОЦЕСОР: | Quad-core CPU |
| RAM: | 1 GB |
| ВИДЕО ФОРМАТ: | HDR,H.264,H.265 |
| АУДИО ФОРМАТИ: | MP3 |
| ФОТО ФОРМАТ: | JPEG,PNG,GIF,BMP |
| ЗВУКОВИ ДЕКОДЕРИ: | Dolby Digital Plus |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | FIRE OS |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Не |
| WI-FI: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 840080593296 |




