| ХАРД ДИСК | 8 GB |
| HDMI | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | GOOGLE TV |
| Марка | THOMSON |
| МОДЕЛ: | 4K STICK 145G |
| ХАРД ДИСК: | 8 GB |
| ПРОЦЕСОР: | QUAD CORE CORTEX A35 |
| RAM: | 2 GB |
| ВИДЕО ФОРМАТ: | HDR10 |
| ЗВУКОВИ ДЕКОДЕРИ: | DOLBY DIGITAL PLUS |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | GOOGLE TV |
| WI-FI: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 9120106662665 |










