| HDD | 8 GB |
| HDMI | Yes |
| OS | GOOGLE TV |
| Brand | THOMSON |
| MODEL: | 4K STICK 145G |
| HDD: | 8 GB |
| CPU: | QUAD CORE CORTEX A35 |
| RAM: | 2 GB |
| VIDEO FORMAT: | HDR10 |
| SOUND DECODERS: | DOLBY DIGITAL PLUS |
| HDMI: | Yes |
| OS: | GOOGLE TV |
| WI-FI: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 9120106662665 |










