| ХАРД ДИСК | 8 GB |
| HDMI | Да |
| USB | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | GOOGLE TV |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | ANDROID 4K TV STICK OB6-EU |
| ХАРД ДИСК: | 8 GB |
| ПРОЦЕСОР: | QUAD-CORE CPU |
| RAM: | 2 GB |
| ЗВУКОВИ ДЕКОДЕРИ: | DOLBY AUDIO, DTS:X |
| HDMI: | Да |
| USB: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | GOOGLE TV |
| WI-FI: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | ANDROID 4K TV STICK OB6-EU |
| ХАРД ДИСК: | 8 GB |
| ПРОЦЕСОР: | QUAD-CORE CPU |
| RAM: | 2 GB |
| ЗВУКОВИ ДЕКОДЕРИ: | DOLBY AUDIO, DTS:X |
| HDMI: | Да |
| USB: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | GOOGLE TV |
| WI-FI: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.290 kg |
| EAN | 6941948707108 |












