| ЯРКОСТ | 2500 LUMEN |
| WI-FI | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | SP-LPU7D THE PREMIERE 7 |
| КОНТРАСТ: | 2000000:1 |
| ЯРКОСТ: | 2500 LUMEN |
| ВИД ЛАМПИ: | Единичен лазер |
| РАЗСТОЯНИЕ ЗА ПРОЕКТИРАНЕ: | 0.21-0.38 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| ГОВОРИТЕЛ: | 30 W |
| ВХОДОВЕ: | HDMI X 3 |
| ИЗХОДИ: | Opitcal out |
| ФУНКЦИИ: | Tizen, Ambient Mode+ |
| РАЗМЕР: | 675 X 257 X 480 |
| ТЕГЛО: | 9.2 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095545165 |










