| BRIGHTNESS | 2500 LUMEN |
| WI-FI | Yes |
| RESOLUTION | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | SP-LPU7D THE PREMIERE 7 |
| CONTRAST: | 2000000:1 |
| BRIGHTNESS: | 2500 LUMEN |
| LAMP TYPE: | Единичен лазер |
| PROJECTION DISTANCE: | 0.21-0.38 |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| RESOLUTION: | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| SPEAKER: | 30 W |
| INPUT: | HDMI X 3 |
| OUTPUT: | Opitcal out |
| FEATURES: | Tizen, Ambient Mode+ |
| DIMENSION: | 675 X 257 X 480 |
| WEIGHT: | 9.2 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806095545165 |










