| ЯРКОСТ | 3450 LUMEN |
| WI-FI | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | SP-LPU9D THE PREMIERE 9 |
| КОНТРАСТ: | 2000000:1 |
| ЯРКОСТ: | 3450 LUMEN |
| ВИД ЛАМПИ: | Троен лазер |
| РАЗСТОЯНИЕ ЗА ПРОЕКТИРАНЕ: | 0.11-0.24 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 3840 x 2160 4K Ultra HD |
| ГОВОРИТЕЛ: | 40 W |
| ВХОДОВЕ: | HDMI X 3 |
| ИЗХОДИ: | Opitcal out |
| ФУНКЦИИ: | Tizen, Ambient Mode+ |
| РАЗМЕР: | 670 X 314 X 507 |
| ТЕГЛО: | 11.6 кг |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095545325 |










