| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2200 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 254 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 85 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-TS12B |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2200 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 254 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 4800 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА: | 30.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА: | 85 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА: | 70 мм |
| ЛАЗЕРНА: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 21.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123160738 |





