| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | INTEL CORE 5 120U |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.0 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 10 |
| БРОЙ НИШКИ | 12 |
| ВИДЕО КАРТА | INTEL GRAPHICS |
| ЗАХРАНВАНЕ | 65 W |
| RAM ПАМЕТ | 16 GB |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | ASPIRE C24-B DQ.BRREX.004 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE 5 120U |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.0 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 10 |
| БРОЙ НИШКИ: | 12 |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | INTEL |
| ВИДЕО КАРТА: | INTEL GRAPHICS |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 65 W |
| ТИП RAM: | DDR4 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 3200 MHz |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 NVMe |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | AUX, 2X USB 3.2, LAN, HDMI-OUT |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 3X USB 2.0, USB-C, DISPLAYPORT |
| ДИСПЛЕЙ: | 23.8" (60.5 cm), IPS,1920x1080 |
| КЛАВИАТУРА: | Да |
| МИШКА: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | PRIVACY WEB КАМЕРА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711474657503 |











