| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 7800X3D |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.0 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 8 |
| БРОЙ НИШКИ | 16 |
| ВИДЕО КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX 5070 |
| ЗАХРАНВАНЕ | 850 W |
| RAM ПАМЕТ | 16+16 GB |
| ТАЙМИНГ | CL46 |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | LEGION T5 30AGB10 90YJ0035BH |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 7800X3D |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.0 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 8 |
| БРОЙ НИШКИ: | 16 |
| ВИДЕО КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX 5070 |
| ГРАФИЧНА ПАМЕТ: | 12 GB GDDR7 |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 850 W |
| RAM ПАМЕТ: | 16+16 GB |
| ТИП RAM: | DDR5 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 5600 MHz |
| ТАЙМИНГ: | CL46 |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 NVMe |
| ТИП КУТИЯ: | FULL TOWER |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 2X USB-A 2.0, 2+2X USB-A 3.2 |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | USB-C 3.2, AUX, LAN |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | HDMI, 3X DISPLAY PORT |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | USB-A 3.2, USB-C 3.2, AUX |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 198158139359 |












