| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 450 W |
| ДЪЛЖИНА НА ХОДА | 1020 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 270-2800 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 16 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 16 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-BD02 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 450 W |
| ДЪЛЖИНА НА ХОДА: | 1020 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 270-2800 |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 12 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 16 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ: | 16 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 45.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3800123123122 |




