| POWER CONSUMPTION | 450 W |
| LENGTH OF COURSE | 1020 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 270-2800 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 16 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 16 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL: | RDP-BD02 |
| POWER CONSUMPTION: | 450 W |
| LENGTH OF COURSE: | 1020 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 270-2800 |
| NUMBER OF GEARS: | 12 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD: | 16 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL: | 16 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 45.000 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| EAN | 3800123123122 |




