| ЗА РЯЗАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ | Т-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 76 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | T101BR |
| ЗА РЯЗАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ: | Т-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 76 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 100.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 2 БРОЯ |
| EAN | 3165140390811 |


