| ЗА РЯЗАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ | Т-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 91 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | T308BFP |
| ЗА РЯЗАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ: | Т-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 91 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 117.00 мм |
| EAN | 3165140649001 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ЗА РЯЗАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ | Т-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 91 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | T308BFP |
| ЗА РЯЗАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ: | Т-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 91 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 117.00 мм |
| EAN | 3165140649001 |