| ЗА РЯЗАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ | U-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 52 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | U1AO |
| ЗА РЯЗАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ: | U-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 52 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 70.00 мм |
| EAN | 3165140391184 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ЗА РЯЗАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ | U-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 52 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | U1AO |
| ЗА РЯЗАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ: | U-ОБРАЗЕН |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 52 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 70.00 мм |
| EAN | 3165140391184 |