| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 50мм |
| СВЕТЛОСИЛА | f1.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 32°2 |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | SEL 50MM F 1.8F |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 50мм |
| СВЕТЛОСИЛА: | f1.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 32°2 |
| ТЕГЛО: | 186ГР. |
| ФИЛТРИ: | 49 mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736033092 |



i
"" Днес
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 50мм |
| СВЕТЛОСИЛА | f1.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 32°2 |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | SEL 50MM F 1.8F |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 50мм |
| СВЕТЛОСИЛА: | f1.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 32°2 |
| ТЕГЛО: | 186ГР. |
| ФИЛТРИ: | 49 mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736033092 |