| FOCAL LENGHT | 50мм |
| APERTURE | f1.8 |
| ANGLEVIEW | 32°2 |
| Brand | SONY |
| MODEL: | SEL 50MM F 1.8F |
| FOCAL LENGHT: | 50мм |
| APERTURE: | f1.8 |
| ANGLEVIEW: | 32°2 |
| WEIGHT: | 186ГР. |
| FILTER THREAD: | 49 mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736033092 |



i
"" Today
| FOCAL LENGHT | 50мм |
| APERTURE | f1.8 |
| ANGLEVIEW | 32°2 |
| Brand | SONY |
| MODEL: | SEL 50MM F 1.8F |
| FOCAL LENGHT: | 50мм |
| APERTURE: | f1.8 |
| ANGLEVIEW: | 32°2 |
| WEIGHT: | 186ГР. |
| FILTER THREAD: | 49 mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736033092 |