| ОБЕМ | 93 L |
| ВИСОЧИНА | 108.70 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 31.6 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TR5501iT 120 EBP |
| ОБЕМ: | 93 L |
| ВИСОЧИНА: | 108.70 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 31.6 см |
| ТИП: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ТЕРМОКЕРАМИЧНО ПОКРИТИЕ |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | НЕРЪЖДАЕМ С ТЕРМОКЕРАМИКА |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1306 kWh |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4062321890803 |
















