| ОБЕМ | 74 L |
| ВИСОЧИНА | 107.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 53.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | ES80V-TF7 |
| ОБЕМ: | 74 L |
| ВИСОЧИНА: | 107.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 53.0 см |
| ТИП: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | ТИТАНИЕВ |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1229 |
| ЗАЩИТА: | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941467320451 |















