| ОБЕМ | 65 L |
| ВИСОЧИНА | 105.30 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 49.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | GCR 802712D E32 EC |
| ОБЕМ: | 65 L |
| ВИСОЧИНА: | 105.30 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 49.0 см |
| ТИП: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | СУХ |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879130894 |

















