| ОБЕМ | 100 L |
| ВИСОЧИНА | 135.10 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 52.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | HPWH 3.2 100 |
| ОБЕМ: | 100 L |
| ВИСОЧИНА: | 135.10 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 52.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.5 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 429 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879310746 |








