| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 137.00 m² |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | DE5305/11 |
| МОЩНОСТ: | 245 |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 137.00 m² |
| НИВО НА ШУМ: | 54.00 dB(A) |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ ЗА ДЕНОНОЩИЕ: | 26.5 |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 4.00 L |
| ХЛАДИЛЕН АГЕНТ: | R290 |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Да |
| ПРЕЧИСТВАНЕ НА ВЪЗДУХА: | Да |
| РЕЖИМ ЗА СУШЕНЕ: | Да |
| ДРЕНАЖЕН МАРКУЧ В КОМПЛЕКТА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.8 м |
| ВИСОЧИНА: | 67.80 см |
| ШИРИНА: | 36.90 см |
| ДЪЛЖИНА: | 40.50 см |
| ТЕГЛО: | 14.50 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389057625 |











