| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 60.00 m² |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ОТТИЧАНЕ | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА | Да |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-91212 |
| МОЩНОСТ: | 160 |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 60.00 m² |
| НИВО НА ШУМ: | 36.00 dB(A) |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ ЗА ДЕНОНОЩИЕ: | 12 L/24H |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 2.00 L |
| ХЛАДИЛЕН АГЕНТ: | R290 |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ОТТИЧАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ: | Да |
| UV-C СТЕРИЛИЗАЦИЯ: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Не |
| ПРЕЧИСТВАНЕ НА ВЪЗДУХА: | Не |
| РЕЖИМ ЗА СУШЕНЕ: | Да |
| ДРЕНАЖЕН МАРКУЧ В КОМПЛЕКТА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| КОНСУМАТИВИ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 44.00 см |
| ШИРИНА: | 27.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 21.20 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202561524741 |















