| ШИРИНА | 385.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 575.00 мм |
| Марка | PATROL |
| МОДЕЛ: | BASIC SET |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | МЕТАЛ |
| ШИРИНА: | 385.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 575.00 мм |
| EAN | 5901238249009 |



i
"" до 7 дни
| ШИРИНА | 385.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 575.00 мм |
| Марка | PATROL |
| МОДЕЛ: | BASIC SET |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | МЕТАЛ |
| ШИРИНА: | 385.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 575.00 мм |
| EAN | 5901238249009 |