| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ: | KO03CZCZ |
| ТИП: | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ: | МРЕЖА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 590.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 960.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ: | 120.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ГАЗОВ АМОРТИСЬОР |
| EAN | 5903678553111 |











