| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | LEDVANCE |
| МОДЕЛ: | SMART+ RGB 9.0W 806LM |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| ТИП СВЕТЛИНА: | RGB |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 2700-6500K |
| ГЛАСОВ КОНТРОЛ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 806 LM |
| EAN | 4058075778870 |




