| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | RGB WI-FI 10W E27 176597 |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| БРОЙ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443468888 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 4 дни
| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | RGB WI-FI 10W E27 176597 |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| БРОЙ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443468888 |