| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | RGB WI-FI 10W E27 176597 |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| DIMMABLE: | Yes |
| NUMBER OF BULBS IN SET: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4047443468888 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 4 days
| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | RGB WI-FI 10W E27 176597 |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| DIMMABLE: | Yes |
| NUMBER OF BULBS IN SET: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4047443468888 |