| МОЩНОСТ W | 6.7 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | WIZ |
| МОЩНОСТ W: | 6.7 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | WI-FI |
| EAN | 8719514372108 |





| МОЩНОСТ W | 6.7 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | WIZ |
| МОЩНОСТ W: | 6.7 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | WI-FI |
| EAN | 8719514372108 |