| МОЩНОСТ W | 14.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | EMOS |
| МОДЕЛ: | 14W 1400LM E27 RGBW |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 14.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ТИП СВЕТЛИНА: | RGB |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 2700 - 6500 K |
| БРОЙ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8592920120187 |





