| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | GOVEE |
| МОДЕЛ: | E27 12W H60093C1 |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 12.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 1200 LM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974316992745 |






i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | GOVEE |
| МОДЕЛ: | E27 12W H60093C1 |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 12.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 1200 LM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6974316992745 |