| МОЩНОСТ W | 4.9 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| Марка | WIZ |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 4.9 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | WI-FI, RGB |
| EAN | 8719514372405 |






| МОЩНОСТ W | 4.9 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| Марка | WIZ |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 4.9 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | WI-FI, RGB |
| EAN | 8719514372405 |