| МОЩНОСТ W | 8.5 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | LED BULB E27 |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 8.5 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | RGB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СЪВМЕСТИМО С AMAZON ALEXA |
| EAN | 6941812713839 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 8.5 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | LED BULB E27 |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 8.5 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | RGB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СЪВМЕСТИМО С AMAZON ALEXA |
| EAN | 6941812713839 |