| MAXPOWER-W | 8.5 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | LED BULB E27 |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 8.5 W |
| SOCKET: | E27 |
| COLOUR TEMPERATURE: | RGB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СЪВМЕСТИМО С AMAZON ALEXA |
| EAN | 6941812713839 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| MAXPOWER-W | 8.5 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | LED BULB E27 |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 8.5 W |
| SOCKET: | E27 |
| COLOUR TEMPERATURE: | RGB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СЪВМЕСТИМО С AMAZON ALEXA |
| EAN | 6941812713839 |