| ТИП | СПЕЦИАЛНА |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 150 мм |
| Марка | CETA-FORM |
| МОДЕЛ: | N31-12 |
| ТИП: | СПЕЦИАЛНА |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 150 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДРЪЖКА: | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| EAN | 8691486025421 |







1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП | СПЕЦИАЛНА |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 150 мм |
| Марка | CETA-FORM |
| МОДЕЛ: | N31-12 |
| ТИП: | СПЕЦИАЛНА |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 150 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДРЪЖКА: | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| EAN | 8691486025421 |