| ТИП | ОТВЕРТКА |
| РАЗМЕР | 4Х38ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 38 мм |
| Марка | CON:P |
| ТИП: | ОТВЕРТКА |
| РАЗМЕР: | 4Х38ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА: | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 38 мм |
| ДРЪЖКА: | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| EAN | 4035300829149 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП | ОТВЕРТКА |
| РАЗМЕР | 4Х38ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 38 мм |
| Марка | CON:P |
| ТИП: | ОТВЕРТКА |
| РАЗМЕР: | 4Х38ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА: | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 38 мм |
| ДРЪЖКА: | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| EAN | 4035300829149 |