| ТИП | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР | 3 X 175 ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 3.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 175 мм |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | Да |
| Марка | TOPMASTER |
| ТИП: | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР: | 3 X 175 ММ |
| ШИРИНА НА ВЪРХА: | 3.00 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 175 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | SVCM СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Не |
| ДРЪЖКА: | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| УДАРНА ДРЪЖКА: | Не |
| ТОКОВА ЗАЩИТА: | Да |
| EAN | 3800123139147 |


