| ПАРКИНГ ПОЗИЦИЯ | Да |
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ: | SC 1 MULTI & UP |
| ТИП: | ПАРОСТРУЙКИ |
| ВМЕСТИМ.НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ВОДА: | 200 ml |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 30.0 s |
| ПАРКИНГ ПОЗИЦИЯ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 19.00 см |
| ШИРИНА: | 11.30 см |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 5.0 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4054278999159 |









