| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ: | SC 3 EASYFIX |
| ТИП: | ПАРОСТРУЙКИ |
| НАЛЯГАНЕ: | 3.5 bar |
| ВМЕСТИМ.НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ВОДА: | 1 L |
| СТАНДАРТНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ТЕГЛО: | 3.14 кг |
| МОЩНОСТ: | 1900 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ПАРАТА: | Да |
| EAN | 4054278975139 |
- Технополис Благоевград
- Технополис Бургас 1
- Технополис Бургас 2
- Технополис Варна 2
- Технополис Велико Търново
- Технополис Видин
- Технополис Враца
- Технополис Габрово
- Технополис Добрич
- Технополис Кърджали
- Технополис Кюстендил
- Технополис Ловеч
- Технополис Монтана
- Технополис Пазарджик
- Технополис Перник
- Технополис Плевен
- Технополис Пловдив
- Технополис Пловдив 2
- Технополис Разград
- Технополис Русе
- Технополис Сандански
- Технополис Силистра
- Технополис Сливен
- Технополис София Красно село
- Технополис София Люлин
- Технополис София МОЛ Paradise
- Технополис София МОЛ The Mall
- Технополис София МОЛ България
- Технополис София Младост
- Технополис София Надежда
- Технополис София Сердика център
- Технополис Стара Загора
- Технополис Хасково
- Технополис Ямбол












