| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MSM6M8X1 |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Да |
| БЪРКАЛКА ЗА ЯЙЦА: | Да |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.360 kg |
| EAN | 4242005346592 |















i
"" до 4 дни
| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MSM6M8X1 |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Да |
| БЪРКАЛКА ЗА ЯЙЦА: | Да |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.360 kg |
| EAN | 4242005346592 |
