| МОЩНОСТ | 1500 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5740 |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Да |
| БЪРКАЛКА ЗА ЯЙЦА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.650 kg |
| EAN | 5202561540420 |












i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1500 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5740 |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Да |
| БЪРКАЛКА ЗА ЯЙЦА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.650 kg |
| EAN | 5202561540420 |