| POWER | 1500 W |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5740 |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 1500 W |
| MEASURING CUP: | Yes |
| CUTTING BOWL: | Yes |
| EGG BEATER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.650 kg |
| EAN | 5202561540420 |












i
"" Today
| POWER | 1500 W |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5740 |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 1500 W |
| MEASURING CUP: | Yes |
| CUTTING BOWL: | Yes |
| EGG BEATER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.650 kg |
| EAN | 5202561540420 |