| МОЩНОСТ | 1500 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | VOLTZ |
| МОДЕЛ: | OV51112J |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.900 kg |
| EAN | 3800235309124 |



| МОЩНОСТ | 1500 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | VOLTZ |
| МОДЕЛ: | OV51112J |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.900 kg |
| EAN | 3800235309124 |