| МОЩНОСТ W | 500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2 | 9.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ: | FINESA 500W |
| ТИП: | ЛИРА ЗА БАНЯ |
| МОЩНОСТ W: | 500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2: | 9.00 m² |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 80.00 см |
| ШИРИНА: | 40.80 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| EAN | 8606002943103 |






