| MAXPOWER-W | 500.0 W |
| HEATING AREA-M2 | 9.00 m² |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TEDAN |
| MODEL: | FINESA 500W |
| TYPE: | ЛИРА ЗА БАНЯ |
| MAXPOWER-W: | 500.0 W |
| HEATING AREA-M2: | 9.00 m² |
| MOISTURE RESISTANCE: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| HEIGHT: | 80.00 см |
| WIDTH: | 40.80 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| EAN | 8606002943103 |






