| ВИД | Горно зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 7.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1300 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.0 см |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | LTR7E373E |
| ВИД: | Горно зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 7.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1300 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 59 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 45 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 79.0 dB |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 20 мин |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ОЛЕКОТЕНИ ЗАВИВКИ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 90.00 см |
| ШИРИНА: | 40.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394012049 |










