| ВИД | Горно зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 7.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1200 об/min |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.0 см |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | EW6TN3272 |
| ВИД: | Горно зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 7.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1200 об/min |
| ПЛАВНО ОТВАРЯНЕ НА БАРАБАНА: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 78 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 41 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 77.0 dB |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 14 мин |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПРОГ. ЗА СПОРТНА ЕКИПИРОВКА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 89.00 см |
| ШИРИНА: | 40.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7332543804405 |
ПЕРАЛНЯ ELECTROLUX EW6TN3272
Избора беше сведен до модела основно заради горното пълнене, мястото е ограничено. Доста е тиха, пере отлично и инерфейса е разработен така, че е eлементарна за експлоатация!
Ревю на уред Electrolux
Тази пералня напълно отговори на моите изисквания. Красив дизайн, компактна, разнообразие от програми, достатъчен капацитет за пране, лесна за използване и почти безшумна. Просто чудесна!
пералня Electrolux EW6TN3272
Доволна съм
Пералня ELECTROLUX EW6TN3272
Много съм доволна. Пералнята е много безшумна. Програмите са практични, щадящи дрехите.
Пералня ELECTROLUX
Пералнята е супер. Лесно се работи с нея, не заема много място, красив дизайн и изпира чудесно!
Пералня Electrolux EW6TN3272
Доволна съм от продукта. Пералнята е безшумна, лесна за експлоатация, кратката програма (14 минути на 30°) изпира добре.















