| ВИД | Горно зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1200 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.0 см |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | THASNQ 286 TM5-S |
| ВИД: | Горно зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1200 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ПЛАВНО ОТВАРЯНЕ НА БАРАБАНА: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 47 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 44 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ПРОГРАМА С ПАРА: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ФУНКЦИЯ ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 15 мин |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 86.00 см |
| ШИРИНА: | 41.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019093956 |









