| ВИД | Горно зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 6.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1000 об/min |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.0 см |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | TDLR 6040L EU/N |
| ВИД: | Горно зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 6.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1000 об/min |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 56 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 43 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 78.0 dB |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 90.00 см |
| ШИРИНА: | 40.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437051173 |















